Brick Mania

Brick Mania 1.0.0

Arkanoid jak ze szkolnego zeszytu na telefon Java

Arkanoid jak ze szkolnego zeszytu na telefon Java Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • 24 poziomy
  • Oryginlana wersja gry Arkanoid na Java

Wady

  • Nic nowego
  • Pobiera dane z Internetu

Dobry
7

Arkanoid jak ze szkolnego zeszytu na telefon Java

Brick Mania to przeróbka klasycznej gry zręcznościowej Akranoid. Naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich klocków na górze ekranu, bez straty odbijającej się od nich piłeczki. Jeśli lubisz proste, ale bardzo wciągające gry, to Brick Mania jest dla Ciebie.

Gra Brick Mania wykonana jest w ciekawej stylistyce. Wygląda tak, jakby narysowano ją długopisem na kartce papieru. Dzięki temu zabiegowi Brick Mania wygląda świeżo i na luzie. W połączeniu z klasycznym pomysłem daje to wciągającą mieszankę.

Brick Mania zawiera 24 poziomy gry. W każdym z nich musimy za pomocą paletki na dole ekranu odbijać piłeczkę, tak, aby zniszczyła klocki znajdujące się na górze. Od czasu do czasu na ekranie pojawią się różnego rodzaju bonusy.

Brick Mania to ciekawa wersja kultowej gry Arkanoid na telefon Java. Spodoba się fanom tej klasycznej gry jak i wszystkim innym, którzy chcą zabić kilka chwil nudy czekając na autobus lub pociąg. Gra Brick Mania wymaga połączenia z Internetem w celu pobrania reklam. Jeśli nie mamy wykupionego pakietu transmisji danych może to być bolesne dla naszego portfela.

Brick Mania

Download

Brick Mania 1.0.0

Opinie użytkowników o Brick Mania